UA-88098349-1
Haber Detayı
04 Ekim 2020 - Pazar 21:48
 
TUMEF İstişare Toplantısı Şanlıurfa’da Gerçekleşti
(TUMEF) Şanlıurfa il başkanlığı istişare toplantısı başkanı Aytaç Demirkan başkanlığında gerçekleşti.
GÜNDEM Haberi
TUMEF İstişare Toplantısı Şanlıurfa’da Gerçekleşti

Uyuşturucu bağımlılığından çocuk istismarına kadar toplumumuzun kanayan yaralarına merhem olmak amacıyla yola çıkan Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Federasyonu (TUMEF)  Şanlıurfa il başkanlığı istişare toplantısı başkanı Aytaç Demirkan başkanlığında gerçekleşti.

Toplantı Şanlıurfa il başkanı Aytaç Demirkan, Mardin il başkanı Süleyman Kılıç, Şanlıurfa il başkan vekili Abdullah Karahan, ilçe başkanları, Kadın ve Gençlik kolları başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Şanlıurfa il başkanı Aytaç Demirkan toplantıda yaptığı açıklamada,  Devletimizin ve toplumumuzun mücadele edecekleri konularda çok hassas olduğuna dikkat çekerek, Bizler gönüllü TUMEF bireyleri olarak Devletimizin de hassasiyetle üzerinde durduğu bu konularda devletimizin yanında olmak ilk görevimizdir. Şanlıurfa ilimiz başta olmak üzere Yurt genelinde kamu kurum kuruluşları ve (STK) Sivil Toplum kuruluşları ile karşılıklı iş birliği içerisinde çalışmamız öncelikli görevimizdir. Dedi.

Toplantıya katılım sağlayan Mardin il başkanı Süleyman Kılıç ise yaptığı açıklamada, Genel Başkan Cemal Olgun’un önderliğinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “ TUMEF ailesi olarak Özellikle uyuşturucu madde bağımlılığının önüne geçerek gençlerimize Sanat ve spor faaliyetleri ile daha mutlu bir hayata bağlayabiliriz. İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Abdullah Akkurt
Etiketler: TUMEF, İstişare, Toplantısı, Şanlıurfa’da, Gerçekleşti,
Yorumlar
Haber Yazılımı